Jakie produkty poprawią naszą potencję?

Na pewno awokado

Nie da się ukryć, że zaburzenia erekcyjne dotykają dużo częściej mężczyzn, którzy się borykają z masą nadmierną ciała, nadciśnieniem tętniczym oraz cukrzycą. Wykazany został także związek pomiędzy nieprawidłowym lipidowym profilem a częstszym występowaniem erekcyjnych zaburzeń. Do ryzyka zwiększonego seksualnych zaburzeń zaliczam palenie tytoniu. Zatem, aby się cieszyć seksualnym zdrowiem, to wystarczy tak naprawdę nie palić oraz się odżywiać w sposób właściwy. Na pewno jednym z produktów, który poprawia potencję jest awokado. Zawiera ono kwasy jednonienasycone tłuszczowe. Zatem podwyższa znacznie stężenie cholesterolu dobrego HDL w naszej krwi. Do tego obniża stężenie tego złego o oznaczeniu LDL. Tenże owoc używany był już jako afrodyzjach i to przez Azteków. Awokado wykorzystać można na wiele sposobów. Na przykład jako smarowidło pieczywa czy też jako świetny dodatek do sałatek. Jednonienasycone pożądane tłuszczowe kwasy znajdziemy także w oliwie z oliwek.

Łosoś oraz ostrygi

Choroby układu krążenia wpłynąć mogą na znacznie obniżenie seksualnej sprawności. Warto zadbać o dobrą profilaktykę oraz w diecie na samo zwiększenie potencji warto ograniczyć do absolutnego minimum tłuszczów zwierzęcego pochodzenia. Zamiast ich właśnie powinniśmy stosować roślinne tłuszcze. Chodzi o olej rzepakowy, oliwę z oliwek, nasiona oraz orzechy. Pomyśleć także powinniśmy o tłuszczu, który pochodzi z ryb. Na pewno powinniśmy jeść ryby morskie dwa razy w tygodniu. Świetnie sprawdzi się tutaj łosoś. Smakuje świetnie w pieczonej postaci, grillowana bez najmniejszego dodatku tłuszczu czy też gotowany na parze. Kolejny produkt to ostrygi. Ostrygi to największe źródło cynku w naszej diecie. Minerał ten się przyczynia do utrzymywania stężenia prawidłowego testosteronu w naszej krwi. Niedobory cynku się przyczyniają do impotencji. Cynk zaś obniża nerwowe napięcie, wpływa to pozytywnie na nasze zdrowie. Jeśli niekoniecznie lubimy ostrygi, to cynk znajdziemy także w suchych roślinach strączkowych, produktach pełnoziarnistych zbożowych, orzechach czy też w pestkach diety.

Przyprawy oraz owoce

Zaburzenia erekcyjne występują najczęściej u mężczyzn, u których występuje nadciśnienie. Należy zatem ograniczyć spożycie soli do mniej więcej pięciu gram na dobę. Jest to mała łyżeczka. Nie znaczy to jednak, że posiłki przyrządzone na diecie zwiększającej potencję będą bez smaku. Warto szczególnie wykorzystać przyprawy jak i także zioła. To one poprawiają znaczne ukrwienie narządów mniejszej miednicy. Zwiększają one tym samym seksualne doznania. W sypialni dużej pikanterii doda nam imbir. Do tego także papryczka chilli. Ona właśnie zwiększa ukrwienie. Odpowiada ponadto za wydzielanie się endorfin, które z kolei poprawiają nam humor. Nie zapominajmy na naszej diecie o jakże ważnym produkcie. O jakim produkcie mowa? Chodzi oczywiście o uwielbiane przez wszystkich owoce. Na uwadze musimy mieć, że owoce są naprawdę niskokaloryczne. Do tego wszystkiego chodzi o to, że są bogate w tak zwane antyoksydanty. Wówczas mamy szansę na zdrową przekąskę. Musimy wiedzieć, że im więcej antyoksydantów, tym właśnie będziemy mieli zdrowszy układ krążenia oraz znacznie mniejsze ryzyko zaburzeń naszej potencji. Zwrócić musimy także uwagę na banany. To właśnie one dostarczają potasu, które regulują znacznie ciśnienie krwi. Poza tym banany do tego dostarczają tak zwaną bromelainę. Wpływa ona niesamowicie na erekcję. Oczywiście pozytywnie. Tenże związek się znajduje w ananasie. Jak widać na powyższym jest wiele produktów, które pomogą nam na nasze problemy. Prawda jest taka, że czasem nie musimy wcale sięgać po środki farmakologiczne. Proste produkty niejednokrotnie naprawdę pomogą nam, a jednocześnie nie obciążamy wątroby jakimiś lekami. Jest to także bardzo ważne. Jak wiadomo wątrobę mamy jedną, a więc nie powinniśmy jej obciążać. Musimy sobie ją szanować. Owoce, warzywa czy też inne produkty na pewno jej nie będą obciążać. O to możemy być pewni.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*